Czy cynkowanie ogniowe daje pełną ochronę?

Jak znaleźć metodę, która w 100% zabezpieczy nasze kraty? Trzeba szukać firmy, która zajmuje się cynkowaniem wg norm EN-ISO 1461 ogniowych . To właśnie https://staco.pl/uslugi/cynkowanie-ogniowe/ zapewnia, że kraty i stopnie schodków będą mocno ubezpieczone przed niepożądaną korozją.

Jak wykonuje się cynkowanie ogniowe?

 

  • Produkt fabryczny obleka się w kąpieli cynkowej z płynnym cynkiem o temperaturze 450º C czego efektem jest powstanie powłoki cynkowej na powierzchni stali.

 

  • Osłonka jest twarda, niestrudzona na ścieranie, pękanie oraz inne awarie mechaniczne.

 

Dzięki cynkowaniu ogniowemu nasze kraty i stopnie schodów można poddać intensywnemu obciążeniu. W przypadku powstania mikro uszkodzeń powłoki cynkowania, następuje reakcja chemiczna dzięki której dobrze zrobiony ogniowo produkt nie zaczyna rdzewieć. Już samo cynkowanie ogniowe daje taką unikalną ochronę. Jeśli szukasz 100% ochrony dla swoich krat, postaw na firmy, które są profesjonalistami i doskonale wiedzą jak zabezpieczać produkty. Niech nie będzie ci straszna rdza ani kwaśne deszcze! Stawiaj na najlepszą ochronę produktów, które przecież nie kosztowały mało. Ważne abyś znalazł firmę, której można zaufać na 100 a nie na 80% . Niech twoje rzeczy służą ci jak najdłużej bez konieczności ich natychmiastowej wymiany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *